چوب بستنی |خرید چوب بستنی |قیمت چوب بستنی | چوب بستنی قائم | چوب بستنی 114

چوب بستنی 114
عنوان دسته بندی :
توضیحات :

چوب بستنی 114 یا همان چوب بستنی بغل صاف و لبه گرد که با نام چوب بستنی تخت هم در بازار شناخته میشود یکی از انواع پر کاربرد چوب بستنی در صنایع بستنی سازی میباشد . صنایع تولیدی چوب بستنی قائم اولین تولید کننده این نوع چوب بستنی در ایران میباشد و با سابقه طولانی و تجربه فراوان کارشناسان خود توانسته بهترین و با کیفیت ترین نوع چوب بستنی 114 را روانه بازار ایران و سایر کشور ها نماید . خط تولید چوب بستنی قائم بسیار مدرن و پیشرفته میباشد .از این روی کیفیت و سلامت انواع چوب بستنی تولیدی قائم منطبق با استانداردهای روز دنیاست .چوب بستنی 114 در کارتن های 10000 عددی وارد بازار میگردد .

مشخصات چوب بستنی 114 به شرح زیر است : 

ابعاد: 2*10*114 میلی متر

رنگ: نرمال

تعداد در کارتن :10000 عدد

قیمت :  تماس با بخش فروش

 

جهت ثبت سفارش خرید چوب بستنی 114 میتوانید ضمن تماس با کارشناسان فروش صنایع چوبی قائم سفارش خود را ثبت نمایید . این اطمینان به شما داده خواهد شد که در سریعترین زمان ممکن سفارش شما آماده و ارسال خواهد گردید.ضمنا با توجه به تعداد سفارش ، قیمت چوب بستنی متغیر خواهد بود .

 

 


برچسب ها:

اولین تولید کننده انواع چوب بستنی و قاشق چوبی بستنی در ایران

 

شرکت صنایع تولیدی چوب قائم تولید کننده انواع چوب بستنی ساده 114 ، چوب بستنی مگنوم  ،چوب بستنی گرد ،چوب طبی و سایر محصولات چوبی در ایران میباشد ،این شرکت با بیش از سه دهه سابقه تولید چوب بستنی ، افتخار حضور در بازارهای بین المللی را نیز در کارنامه خود دارد .کیفیت بالای انواع تولیدات چوب بستنی و خط تولید کاملا مدرن و بهداشتی این شرکت باعث شده تولیدات این واحد به بسیاری از کشورهای همجوار صادر گردد .